Sklenarstvi-Prerost-nove-sidlo

Naše firma byla založena v roce 1995 a začala se zabývat sklenářskými pracemi, které později rozšířila o rámování obrazů. V roce 1997 jsme zakoupili první pásovou brusku a o rok později jsme se přestěhovali do nynějších prostor. Od začátku nám bylo jasné, že musíme nabídnout zákazníkům vždy něco navíc. Jako jedni z prvních jsme začali na Klatovsku vyrábět izolační skla a zajišťovat kvalitní opracování skel a zrcadel. Z důvodu špatných zkušeností s dodavatelskými firmami jsme rozhodli zajišťovat opracování vlastními silami. V roce 2001 jsme zakoupili fazetovací stroj BAVELLONI, opracuje sklo 3-20mm, obrousí fazetu 5 - 50mm, nejmenší opracovatelný kousek 40x40mm. Dále jsme naše služby rozšířili nákupem oboustranné vrtačky SKLOPAN, automatickou brouskou hran F od firmy BAVELLONI a italskou myčkou plochého skla CARSAR PR 88.

V rámování jsme začali s výběrem 30 rámů a několika paspart a posunuli jsme se až na nynějších 300 druhů rámů a 50 druhů paspart. V technickém vybavení jsme se zmodernizovali od jednokotoučových pil a mechanických sponkovaček po dvoukotoučovou pilu CASSESE CS 939

Na závěr bych řekl, že naše strojní zázemí chceme i nadále modernizovat a rozšiřovat, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni.